Autor:

Adrian Czernicki

Utworzono:

06.09.2015

W V kolejce leszczyńskiej kl.Okręgowej UKS wygrał na własnym boisku z Juna-trans Stare Oborzyska 2:1 (1:1)..

Już w 4. minucie Grochowy B. dał się ograć w polu karnym i ratował się faulem. Sędzia odgwizdał jedenastkę, którą bez problemu wykorzystał zawodnik gospodarzy. Po chwili, w 11 minucie Łuczak A. doprowadził do wyrównania. Po rzucie rożnym, w zamieszaniu, to on dopadł do piłki i lekkim strzałem w długi róg pokonał zaskoczonego bramkarza. Mecz był wyrównany, ale widać było, że akcje zawodników z Kaszczoru były "konkretniejsze", ponieważ za każdym razem kończyły się groźnym strzałem lub dośrodkowaniem. Grę Sokoła "ciągło" dwóch zawodników- Świtek i Józefowski. Drugi z nich ograł obrońców JUNA TRANSU i w 74 minucie zdobył bramkę na 2-1 dla gospodarzy.

autor: Juna-Trans Stare Oborzyska