Nie poszło........
Dwa mecze, dwie porażki
Ubiegły weekend nie należał do najszczęśliwszych dla obydwu zespołów Rydzyniaka, gdyż pierwsza jak i druga drużyna zmuszona była poczuć gorycz porażki.
Pierwsi swój mecz rozegrali zawodnicy pierwszego zespołu, a ich sobotnim rywalem był LZS Stare Oborzyska. Spotkanie ze względu na silnie wiejący wiatr nie należało do gatunku najpiękniejszych. RKS starał się tworzyć sytuację pod bramką rywali, jednak wydawało się, że tego dnia wszystko jest przeciwko nim. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo po obu stronach, jednak gościom udało się strzelić bramkę po szybkiej kontrze, która była wynikiem straty RKS'u w środku boiska. Druga połowa to duże posiadanie piłki i próby zawiązania akcji bramkowych Rydzyniaka oraz brzydka, acz skuteczna gra gości, którzy kąsali gości w najmniej oczekiwanych momentach. Rydzynian stać było tylko na honorowe trafienie w końcowych minutach meczu. Mecz kończy się wynikiem 3-1, a o ambitnych próbach zawiązania ładnych akcji bramkowych przez gości niedługo już nikt nie będzie pamiętał. Wynik idzie w świat.
LZS Stare Oborzyska - RKS RYDZYNIAK RYDZYNA 3-1 (Sobecki)
W niedzielę drugi zespół mierzył się w Belęcinie z tamtejszym Piastem. Warunki meczu podobnie jak dzień wcześniej w spotkaniu pierwszego zespoły dyktował wiatr. Dodatkowym czynnikiem utrudniającym grę była jednak także murawa, której stan pozostawiał wiele do życzenia. Optyczną przewagę od początku osiągnęli gospodarze, jednak na nic się to zdawało. Do przerwy po dość wyrównanej końcówce wynik brzmiał 0-0. Druga połowa to wręcz kopia pierwszej części gry- mało sytuacji bramkowych, ostra gra, dużo fauli, lecz z jedną różnicą- zobaczyć mogliśmy bramkę, niestety dla gospodarzy pojedynku. Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył zawodnik Piasta, a Michalski po ofiarnej interwencji musiał wyciągać piłkę z siatki. RKS II próbował wyrównać, jednak albo brakowało skuteczności, albo bardzo dobrze spisywała się obrona gospodarzy. Niestety w ten weekend również druga drużyna nie ugrała korzystnego rezultatu.
Piast Belęcin - RKS RYDZYNIAK II RYDZYNA 1-0