Niedziela na boisku przy Placu Zamkowym

Niedziela, 08.11.2015 będzie dniem obfitującym w piłkarskie emocje, oba rydzyńskie zespoły powalczą o punkty z wyżej notowanymi rywalami na własnym boisku.

Pierwszy mecz to spotkanie RKS'u Rydzyniak II Rydzyna z niekwestionowanym liderem leszczyńskiej Klasy B, Heliosem Bucz. Pierwszy pojedynek tych zespołów zakończył się wysokim zwycięstwem niedzielnych gości, co z pewnością buduje chęć rewanżu w zawodnikach RKS'u. Nie będzie to jednak zadanie łatwe, gdyż Helios do tej pory wygrał wszystkie swoje mecze i na pewno będzie chciał zakończyć rundę jesienną z kompletem zwycięstw. Tym meczem oba zespoły pożegnają się z rozgrywkami na kolejne kilka miesięcy, także z pewnością będą chciały zostawić w pamięci kibiców dobre wrażenie.

RKS RYDZYNIAK II RYDZYNA - Helios Bucz (niedziela, godzina 11:00, Plac Zamkowy 1, Rydzyna)

Drugie spotkanie to pojedynek pierwszego zespołu Rydzyniaka z drużyną KS Ludwinowo. Można powiedzieć, że będzie to mecz blisko szczytu, gdyż drużyny zajmują kolejno 4 i 3 miejsce w tabeli, legitymując się taką samą ilością punktów. Ostatnie dwa mecze RKS to pechowe wyniki i zdobyty tylko jeden punkt, tak więc ten pojedynek może okazać się idealną okazją na zmianę trendu i zdobycie 3 oczek. Zespół z Ludwinowa również będzie chciał odnieść zwycięstwo, czego nie udało mu się uczynić w ostatnim meczu z Wisłą Borek Wielkopolski. RKS pomimo trwających braków kadrowych wyjdzie na boisko zmotywowany w stu procentach i zadba o to, aby w Rydzynie nie zabrakło emocji!

RKS RYDZYNIAK RYDZYNA - KS Ludwinowo (niedziela, godzina 14:00, Plac Zamkowy 1, Rydzyna)