Niedziela z jednym punktem

Niedziela nie należała do najlepszych jeżeli chodzi o Rydzyniaka.

Najpierw o godzinie 11.00 podopieczni trenera Barczyńskiego zremisowali wygrany mecz, później 4P4S stracił ważne 3 punkty.

Euromebel Rydzyniak Rydzyna podejmował na własnym boisku zespół Grom-u Czeluścin. Mecz układał się świetnie, lecz zakończył się remisem.

Najpierw do bramki trafiali gospodarze. Akcję na 1-0 wykończył Alex Kałmuczak, drugą bramkę dołożył Kacper Pluskota i wydawało się że wszystko idzie po myśli trenera Barczyńskiego, jednak goście strzelają dwie bramki i mamy wynik 2-2, na 3-2 dla Euromebel dokłada Piotr Dembicki i tylko czekać na końcowy gwizdek jednak sędzia pan Krzysztof Parzy dokłada 4min do regulaminowego czasu gry i goście strzelają na 3-3, a więc Euromebel musiał podzielić się punktami z Gromem.

Drugi mecz tego dnia to 4P4S Rydzyniak Rydzyna kontra GKS Tęcza Osa Osieczna.

Brak kluczowych zawodników widać było oglądając to spotkanie, które układało się dość dobrze. Po świetnej akcji w pierwszej połowie meczu Mały (Mateusz Rzeźniczak ) strzela bramkę na 1-0. Kilka ciekawych jeszcze akcji było jednak pierwsza połowa kończy się 1-0. Druga połowa to gwizdek i po paru minutach po rzucie rożnym Osa strzela na 1-1. Później już było tylko gorzej.

Wynik końcowy 1-3 i to Osieczna wywiozła z Rydzyny 3 punkty.