Porażka w Pucharze Polski

Na ćwierćfinale kończy się przygoda naszego zespołu z rozgrywkami Pucharu Polski. W dzisiejsze popołudnie na boisku w Krobii nasz zespół nieznacznie uległ miejscowej drużynie 2:1.

Jako pierwsi do siatki rywali trafili zawodnicy trenera Łukasza Sobeckiego, kiedy to bardzo udanym i efektownym lobem Marcin Skrzypczak pokonał bramkarza Krobianki i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Wynik 0:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy i to Rydzyniak do szatni schodził z korzystnym rezultatem. Niestety po przerwie szybkie dwa ciosy zadaje drużyna gospodarzy. Najpierw po faulu w naszym polu karnym, zawodnik gospodarzy skutecznie egzekwuje "jedenastkę", a chwilę póżniej po wrzutce z bocznej strefy boiska w pole karne sprytnym strzałem napastnik Krobianki nie daje szans Damianowi Maćkowiakowi i drużyna miejscowych wychodzi na prowadzenie, którego nie oddaje już do ostatniego gwizdka sędziego. Rydzyniak do końca starał się wyrównać i miał swoje okazje lecz brakowało skuteczności i troszkę szczęścia kiedy trafiliśmy w poprzeczkę. Tym samym do następnej rundy awansuje Krobianka Krobia.

Okazja do rewanżu dla naszej drużyny już za tydzień, kiedy to już w rozgrywkach ligowych znów wybierzemy się do Krobii aby miejmy nadzieję udanie rozpocząć rundę rewanżową.

LZS Krobianka Krobia - 4P4S Rydzyniak Rydzyna 2:1

0:1 Marcin Skrzypczak

1:1 ? (rzut karny)

2:1 ?

Skład Rydzyniaka : Maćkowiak, Kosiński(Piotrowiak), Tomczak, Molicki, Janowicz, Kaźmierczak T, Kaźmierczak M, Prałat, Dembicki, Martin(Gumula), Skrzypczak(Sobecki)