PUCHAROWE EMOCJE W ŚRODĘ

Już w tę środę, 16 września, swoje mecze w ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN rozegrają oba zespoły Rydzyniaka Rydzyna.

Jako gospodarz swoje spotkanie rozegra Rydzyniak II Rydzyna, a jego rywalem będzie Sokół Włoszakowice, który zajmuje obecnie 10. miejsce w leszczyńskiej Klasie A. Warto odnotować, że w tym sezonie drużyna ta nie wygrała jeszcze żadnego wyjazdowego meczu, jednak na pewno nie może to wprowadzać rozluźnienia w szeregach Rydzyniaka. Gospodarze na pewno będą chcieli potwierdzić swoje ambicje i pokazać, że potrafią walczyć jak równy z równym także z przeciwnikiem z wyższej klasy rozgrywkowej. Początek tego spotkania o godzinie 17.15 na stadionie przy Placu Zamkowym w Rydzynie.

Na wyjazdowy pojedynek wybiera się pierwszy zespół Rydzyniaka Rydzyna. Rywalem podopiecznych Karola Matuszewskiego będzie drużyna Zjednoczonych Pudliszki. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli Ligi Okręgowej, jednak to Rydzyniak zgromadził do tej pory 2 punkty więcej. Zjednoczeni, którzy póki co są rewelacją rozgrywek, potrafią wykorzystać atut własnego boiska, gdyż wygrali na nim już trzy mecze, przegrywając tylko jeden. Jednak RKS bierze pod uwagę tylko jedną możliwość- wygrać piąty mecz z rzędu i wrócić z Pudliszek „z tarczą”. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 17.15 na stadionie miejskim w Pudliszkach.

RKS II RYDZYNIAK - Sokół Włoszakowice (Plac Zamkowy w Rydzynie, godzina 17.15)
Zjednoczeni Pudliszki - RKS RYDZYNIAK (Stadion Miejski w Pudliszkach, godzina 17.15)