Pucharowe zmagania

Już w środę 6 kwietnia o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno pomiędzy 4P4S Rydzyniakiem Rydzyna a Dąbroczanką Pępowo.

Do Rydzyny przyjeżdża ósmy zespół rozgrywek grupy południowej IV ligi. Na papierze jest to ekipa mocniejsza i bardziej doświadczona w starciach pucharowych, jednak Rydzyniak w tym sezonie pokazuje, że w swoich rozgrywkach jest zespołem górującym nad rywalami, natomiast w starciu z wyżej plasowanym przeciwnikiem potrafi być konkurencyjny. Z powodu rozgrywania meczu w środku tygodnia Rydzyniak nie wystąpi na pewno w optymalnym składzie, jednak zawodnicy z pewnością zrobią wszystko, aby drużyna awansowała do następnej fazy rozgrywek.

4P4SRydzyniak Rydzyna - Dąbroczanka Pępowo (godz. 17:00, stadion w Rydzynie)

ZAPRASZAMY!