Trudne mecze wyjazdowe!!!!

Trudne wyjazdy

Kolejny weekend, kolejne mecze Rydzyniaka Rydzyna. Tym razem oba zespoły udadzą się na pojedynki wyjazdowe.

Jako pierwsi swą kolejną rundę spotkań rozpoczną zawodnicy pierwszego zespołu. W sobotę rozegrają mecz w Starych Oborzyskach, a będą mierzyć się z tamtejszym LZS'em. Gospodarze zajmują 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów, 6 oczek więcej zgromadził RKS- obecny wicelider tabeli. LZS dotychczas rozegrał w roli gopodarza 4 mecze i tylko jeden z nich wygrał, tak więc to bardzo dobra szansa dla Rydzyniaka na powiększenie i tak okazałego dorobku punktowego.

W niedzielę na pojedynek wyjazdowy do Bęlęcina uda się drugi zespół Rydzyniaka. Jego rywalem będzie miejscowy Piast. Obie drużyny zgromadziły do tej pory po 7 oczek, co stawia ten mecz w świetle 'pojedynku za 6 punktów'. Ważną sprawą dla Rydzyniaka II Rydzyna będzie początek pierwszej połowy, gdyż w ostatnich pojedynkach właśnie w pierwszych minutach drużyna traciła sporo bramek.

LZS Stare Oborzyska - RKS RYDZYNIAK RYDZYNA (sobota, godzina 14:00) Stadion w Oborzyskach
Piast Bęlęcin - RKS II RYDZYNIAK RYDZYNA (niedziela, godzina 12:30) Stadion w Nowym Bęlęcinie