Wyjazdowe sprawdziany

Trudny weekend czeka RKS Rydzyniak Rydzyna, a to za sprawą pojedynków z wyżej notowanymi rywalami.

W sobotę do boju ruszy pierwszy zespół Rydzyniaka, a jego rywalem będzie rewelacja tegorocznych rozgrywek leszczyńskiej Klasy Okręgowej, Zjednoczeni Pudliszki. Obie drużyny legitymują się 21-punktowym dorobkiem, ale za sprawą lepszego bilansu bramkowego to gospodarze tego pojedynku plasują się o jedno oczko wyżej w ligowej tabeli. Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie w meczu w ramach Pucharu Polski, który zakończył się wynikiem 2-0 dla Rydzyniaka. Goście mają nadzieję powtórzyć ten wyczyn w sobotę, przywożąc z Pudliszek 3 punkty.

Zjednoczeni Pudliszki - RKS RYDZYNIAK RYDZYNA (Godzina 15:00, stadion w Pudliszkach)

Niedziela, godzina 12:00- to początek pojedynku Iskra Długie Stare - RKS Rydzyniak II Rydzyna. Rywal RKS'u to obecny wicelider rozgrywek leszczyńskiej Klasy B, tak więc będzie to bardzo trudny sprawdzian dla zespołu Leszka Barczyńskiego. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie, a tamten mecz zakończył się zwycięstwem Iskry w stosunku bramek 5-2. RKS II po pewnym zwycięstwie nad Kormoranem Święciechowa na pewno powalczy o korzystny rezultat na trudnym terenie w Długich Starych.

Iskra Długie Stare - RKS RYDZYNIAK II RYDZYNA (Godzina 12:00, boisko w Długich Starych)