Zwycięstwo "za 6 punktów"!

W niedzielne popołudnie 4P4S Rydzyniak Rydzyna podejmował na własnym boisku sąsiada w tabeli- Promień Krzywiń. Po bardzo zaciętym boju komplet punktów pozostał w Rydzynie.
          Spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie, gdyż w tak ważnym meczu żadna z drużyn nie chciała popełnić błędu. W końcu Rydzyniak, za sprawą bramki Piotra Dembickiego wyszedł na prowadzenie. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, gdyż po faulu w polu karnym zawodnik gości pewnie wykorzystał jedenastkę. Na domiar złego kilka chwil później po zamieszaniu w polu karnym piłka ponownie wpadła do bramki Marcina Rudziewicza. Rydzyniakowi udało się wyrównać na sekundy przed ostatnim w pierwszej połowiem gwizdkiem sędziego. Bramkę głową po asyście Jakuba Molickiego zdobył Mateusz Szczefanowicz. Druga połowa to przewaga Rydzyniaka, którą ostatecznie udało się udokumentować strzeloną bramką. Wprowadzony wcześniej z ławki rezerwowych Łukasz Janowicz otrzymał podanie po prawej stronie pola karnego i pewnym strzałem po długim rogu pokonał bramkarza gości. W drugiej części gry Promień nie zagroził bramce gospodarzy, co pozwoliło do końca spotkania utrzymać wynik dający zwycięstwo.
          Rydzyniak odniósł zwycięstwo i ponownie znajduje się na trzeciej pozycji w tabeli.

4P4S Rydzyniak Rydzyna - Promień Krzywiń 3:2 (Dembicki, Szczefanowicz, Janowicz)
Euromebel Rydzyniak Rydzyna - Helios Bucz 0:4