Autor:

Adrian Czernicki

Utworzono:

17.04.2016

W meczu wyjazdowym w Starych Oborzyskach UKS przegrał z tamtejszą Juną 5:0 (1:0)...

Po pierwszych 45' na tablicy wynik brzmiał 1:0 i można było powiedzieć po przebiegu gry, iż to Sokół jest drużyna przeważającą i bramka dla UKS-u wsi w powietrzu... Gospodarze zaliczyli jedną dokładną wrzutkę a zawodnik miejscowych głową pokonał naszego bramkarza. Sokół stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji lecz nie potrafiliśmy strzelić piłki do siatki...

Drugie 45' ponownie zaczęliśmy ze stratą gola... Złe wybicie naszego pomocnika blokuję zawodnik Juny apo zamieszaniu na 20 m ponownie napastnik gospodarzy oddaje strzał w kierunku naszej bramki. Piłka wpada pod nogami naszego defensora i mamy 2:0... W kolejnych minutach tego spotkania Stare Oborzyska zdominowały mecz i z minuty na minutę Sokół opadał z sił...Stołeczni bezlitośnie wykorzystali to strzelając nam jeszcze trzy gole po błędach w kryciu oraz w szeregach naszej defensywy i tym samym Sokół wysoko przegrywa kolejny swój mecz w tej rundzie...