Autor:

Adrian Czernicki

Utworzono:

26.09.2016

Nadalbez pkt kończą mecz podopieczni trenera Łukasza Józefowskiego... Tym razem lepsza okazała się drużyna z Osiecznej... Beniaminek ligi wygrał na naszym terenie 1:2 (0:2)...

Pierwsze 45' było ze wskazaniem dla gości... Więcej stwarzali sytuacji pod naszą bramką... Pierwsze trafienie dla przyjezdnych padło po akcji prawą flanką ... Zawodnik Tęczy dograł piłkę wzdłuż bramki, której nie sięgnął nasz bramkarz po czym napastnik Osy strzelił futbolówkę do siatki... Nie minęło kilka minut i sędzia spotkania dyktuję kontrowersyjny rzut karny po zagraniu ręką Czernickiego... Mimo braku decyzji sędziego bocznego oraz protestów zawodników Sokoła sędzia wskazuję na wapno... zawodnik GKS-u strzela gola lecz arbiter nie uznaje bramki i dyktuję rzut pośredni dla gospodarzy.... Zawodnik gości zbyt szybko wbiega w pole karne... Niestety pechowy dla nas była końcówka spotkania... Zawodnik Tęczy wbiega rozpędzony w pole karne i zahacza się o nogi Czernickiego i mamy drugiego karnego w tym spotkani, którego na gola zamienia napastnik Osiecznej...

Drugie 45' to lepsza gra Sokoła i duża ilość stałych fragmentów gry... UKS zaczął odważniej napierać na bramkę przeciwnika... Najpierw grozny strzał oddał z rzutu wolnego Józefowski z którym poradził sobie bramkarz rywali....Gol kontaktowy padł po stałym fragmencie gry... Dobrą centrę z rzutu rożnego dał Konrad Kędziora po czym głową strzela Józefowski... Chwilę potem musimy kończyć mecz w 10 ponieważ dwie żółte kartki otrzymuję Zbigniew Malcher... W ostatnich minutach ponownie dobra centra w pole karne gości i Łukasz Józefowski strzela minimalnie obok słupka bramki i mecz zakończył się wygraną Osiecznej 1:2..