Historyczny sezon w wykonaniu Rydzyniaka

Dobiegł końca sezon 2017/2018, który okazał się najlepszym w historii występów Rydzyniaka w lidze okręgowej. Nigdy dotąd naszemu zespołowi nie udało się zdobyć tylu punktów w sezonie. Do tej pory najlepszy wynik osiągnięty został w sezonie 2016/2017, kiedy to nasza drużyna zdobyła 48 punktów. W tym było nieco lepiej, zdobyliśmy 51 punktów, na które złożyło się 15 zwycięstw oraz 6 remisów. 9-krotnie schodziliśmy z boiska pokonani. Najlepszym strzelcem zespołu został Marcin Piotrowiak z 13 bramkami na koncie, niewiele mniej zdobył Łukasz Sobecki - 11. Najlepszym asystentem został nasz etatowy skrzydłowy, Tomasz Kaźmierczak.

Niewiele czasu na odpoczynek będą mieli nasi zawodnicy, bowiem już od 9 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu, w którym RKS ponownie zagra w lidze okręgowej, choć do awansu do ligi międzyokręgowej, którą utworzą spadające zespoły z IV ligi oraz najlepsze drużyny z leszczyńskiej i poznańskiej (grupa: Zachód) klasy okręgowej, zabrakło tylko i aż 3 punktów.

Serdecznie dziękujemy kibicom oraz sponsorom, którzy wspierali nas w tym najlepszym dla nas sezonie.