Inauguracja bez punktów

Inaugurująca wiosenna rundę rewanżową sobota nie przyniosła punktów Rydzyniakowi.

Z kilkoma brakami kadrowymi musiał dziś zmierzyć się trener Sobecki. Zabrakło kilku kluczowych zawodników co nie do końca dało się zauważyć na boisku. Boisko w Krobi to bardzo trudny teren dla wszystkich chyba klubów w związku z najmniejszym wymiarem jaki jest dopuszczony.

4p4s pierwszą bramkę traci po indywidualnym błędzie jednego z naszych pomocników, jednak szybko Marcin Skrzypczak strzela na 1-1 jednak sędzia liniowy dopatrzył się spalonego co niestety po dokumentacji naszego wideo popełnił błąd. Dalszy przebieg meczu to strzał życia zawodnika z Krobi i przegrywamy 2-0. Końcówka pierwszej połowy to świetna akcja Tomasza Kaźmierczaka dogranie wzdłuż bramki i nogę dokłada Dembicki, po czy pierwszą połowę kończymy 2-1.

Druga połowa to akcje w jedną jak i druga stronę. W doliczonym czasie po akcji bocznego pomocnika Krobia strzela jeszcze trzecią bramkę i tak kończy się mecz.

Już w przyszłą niedzielę na boisku przy Placu Zamkowym 4p4s Rydzyniak Rydzyna zmierzy się z zespołem z Pudliszek.