Pierwsza porażka 4P4S Rydzyniaka.

W sobotnie popołudnie pierwszą porażkę w tym sezonie ponieśli podopieczni Łukasza Sobeckiego. 4P4S Rydzyniak przegrał domowy mecz z Krobianką Krobia 1-2, mimo iż to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie, dzięki trafieniu Marcina Piotrowiaka. Prowadzenie to utrzymało się jednak tylko do około 60 minuty, kiedy po stałym fragmencie do wyrównania doprowadził Tobiasz Malcherek. 5 minut przed końcem, rzut karny na bramkę pewnie zamienił Jędrzej Knapp i to Krobianka cieszyła się w tym meczu ze zwycięstwa. Trzeba szczerze przyznać, iż było to zasłużone zwycięstwo.

Po tej porażce Rydzyniak spadł na drugie miejsce w tabeli, a na fotel lidera wskoczył zespół Orkana Chorzemin, wyprzedzając nasz zespół zaledwie 1 punktem. W najbliższą niedzielę nasz zespół czeka wyjazdowe spotkanie z bardzo groźnym rywalem z Krzywinia.

4P4S Rydzyniak Rydzyna 1 - 2 Krobianka Krobia

1-0 40' - Marcin Piotrowiak
1-1 60' - Tobiasz Malcherek
1-2 85' - Jędrzej Knapp