Rydzyniak nie do zatrzymania! 5 zwycięstwo z rzędu.

Po nieudanym pucharowym meczu z zespołem z Boguszyna, przyszło przełamanie i kolejne już zwycięstwo w tym sezonie w rozmiarze 4-1. Dominującą stroną spotkania była drużyna z Rydzyny, która szybko objęła prowadzenie po rzucie rożnym. Trącona przez Piotrowiaka piłka uderzyła jeszcze nabiegającego obrońcę, który skierował piłkę do własnej bramki. Kolejny cios przyszedł tuż przed przerwą podanie Prałata wykorzystał Piotrowiak i podwyższył prowadzenie na 2-0.

Po zmianie stron, jedną z nielicznych akcji gospodarze zamienili na bramkę. Na odpowiedź gości z Rydzyny nie musieliśmy długo czekać. Dwójkową akcję braci Kaźmierczak, uderzeniem głową sfinalizował Mikołaj. Kilka minut później, w polu karnym faulowany był Tomasz Kaźmierczak, a "jedenastkę" na gola zamienił Marcin Piotrowiak, zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu, a szóstą w całym sezonie.

Dzisiejsze zwycięstwo było już 5 w tym sezonie w wykonaniu 4P4S Rydzyniaka Rydzyna. Z kompletem punktów Rydzyniak przewodzi w tabeli. Już w sobotę w Rydzynie o 16.00 kolejne spotkanie, tym razem z trudnym rywalem z Krobi.