Wrócili na właściwe tory! 4P4S Rydzyniak pewnie wygrywa w Osiecznej.

W sobotnie popołudnie drużyna 4P4S Rydzyniaka Rydzyna wybrała się do pobliskiej Osiecznej, by rozegrać 9 kolejkę leszczyńskiej klasy okręgowej. Pomimo kilku poważnych osłabień, to nasz zespół przejął inicjatywę w meczu i już w pierwszym kwadransie kilkukrotnie zagroził bramce gospodarzy, których gra ograniczała się do przeprowadzania kontr. Mimo kilku znakomitych sytuacji do objęcia prowadzenia, na przerwę oba zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron, znów groźniejsi byli goście, którzy swoją przewagę udokumentowali w 55 minucie za sprawą Marcina Skrzypczaka. Popularny "China" przejął zbyt krótkie zagranie obrońcy do bramkarza, minął go zwodem i skierował piłkę do pustej bramki. Chwilę później było już 0-2. Po znakomitym strzale Łukasza Sobeckiego, piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką i trafiła wprost pod nogi Tomasza Kaźmierczaka, który pewnym strzałem podwyższył prowadzenie dla gości.
Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. Po prostopadłym zagraniu Marcina Piotrowiaka z głębi pola do Dawida Wojtkowiaka, ten drugi był bliski zdobycia swojej premierowej bramki, jednak jego strzał sparował bramkarz. Do odbitej piłki dopadł Marcin Skrzypczak i bez problemów umieścił piłkę w siatce.
Czwartą bramkę dla gości po prostopadłym podaniu od Marcina Piotrowiaka zdobył Łukasz Sobecki.

Tym zwycięstwem, zespół Rydzyniaka przerwał passę trzech kolejnych porażek z rzędu i odniósł szóste zwycięstwo w sezonie. Kolejny mecz już w sobotę o godzinie 16:00 z drużyną Zjednoczonych Pudliszki. Serdecznie zapraszamy na stadion.