4P4S RYDZYNIAK RYDZYNA 1
4People4Service została dzisiaj tytularnym sponsorem pierwszej drużyny RKS Rydzyniak Rydzyna występującej w Leszczyńskiej klasie okręgowej.
Począwszy od najbliższego meczu zespół będzie występował w rozgrywkach pod oficjalną nazwą
4P4S Rydzyniak Rydzyna.
4People4Service to pierwsza firma w historii naszego klubu, która otrzymała prawo włączenia swojej nazwy do oficjalnej nazwy drużyny.
Poza dodaniem 4P4S do oficjalnej nazwy drużyny, logo zagości na stałe m.in. na strojach zawodników i sztabu trenerskiego, na boisku sportowym w Rydzynie i innych materiałach.
4People4Service
Za dużo informacji w internecie ?
Rozmawiałeś z kilkoma instalatorami i nadal nie wiesz co wybrać ?
Szukasz dobrych rozwiązań ?
Szczególnie bliskie naszemu sercu są odnawialne źródła energii, takie jak: kotły na drewno i inne rodzaje biomasy, pompy ciepła, kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne.
Nie tylko wykorzystują darmową energię ze środowiska naturalnego, ale pozwalają obniżyć koszty eksploatacji praktycznie każdego budynku.
Jeśli chcesz w części lub niemal całkowicie wykorzystywać darmową energię ze środowiska, możemy zaproponować kompletne rozwiązania systemowe, które to zagwarantują – dla małego domu jednorodzinnego, po duże obiekty.
Wykonaj pierwszy krok – wyślij do nas maila lub Zapytanie ofertowe, zadzwoń lub spotkajmy się w naszej firmie.
Bezpośredni kontakt może być najskuteczniejszy, bo pozwoli nam dokładnie poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. W siedzibie naszej firmy możesz zobaczyć na własne oczy urządzenia i poznać rozwiązania jakie oferuje nowoczesna technika.
Od razu możemy też odpowiedzieć na Twoje pytania i jeszcze lepiej dostosować się do Twoich oczekiwań.
Zawodnicy, trenerzy jak i Zarząd klubu serdecznie dziękują za pomoc.
Zarząd klubu zmotywowało podpisanie rocznej umowy z firmą 4People4Service do jeszcze większej pracy w klubie