HERB KLUBU:

BARWY KLUBU:

Bordowo - Granatowe

Klub RKS Rydzyniak Rydzyna powstał w latach 50-tych, stowarzyszenie pod tą nazwą zostało zarejestrowane w 2004 roku.

Obecnie zespół seniorów występuje 12 sezon w leszczyńskiej klasie Okręgowej /z roczną przerwą na występy w klasie „A”/.

Prowadzimy stronę internetową www.rydzyniak.futbolowo.pl. /zdjęcia, wyniki, informacje/.

Zespoły w ciągu roku odbywają 3-5 treningi w tygodniu na boisku przy Placu Zamkowym w Rydzynie, boisku w Kłodzie, na orliku w Rydzynie, a w okresie zimowym, w hali sportowej, w Rydzynie.

Nasze drużyny w okresie zimowym biorą udział, w licznych Halowych turniejach piłki nożnej.

RKS Rydzyniak ściśle współpracuje z RAP’2010 Rydzyna, gdzie w rozgrywkach ligowych występują dwa zespoły w kat. Młodzik oraz Orlik.